Konvolut alten Aderlassschnepper sowie zwei Aderlassmesser.
1) Dva osmiboké scarificatory s 8 a 12 ostrými ocelovými čepelemi. Zatažením za páku na horní straně se napne pružina s čepelemi. Knoflík na boku slouží ke spuštění. Hloubka řezů se nastavuje rýhovaným šroubem. 19. století. 2)Železný nůž na pouštění žilou (scarificator) v duté schránce z bílého kovu, zdobené rytím. Značka výrobce P FISCHER. 19. stol. Celková délka 9,5cm. 3) Nůž na pouštění žilou (scarificator) z přelomu 19. a 20. století, mosazné pouzdro. Stav 2
A Set of Veterinary Spring Lancets and Knives
19.00 % buyer's premium on the hammer price, VAT included