856 Los(e)/Seite
Kistje met bol deksel en geheime lade, 18e eeuw.
Leren neushoorn 'Lalanne', Parijs, jaren '20.
Stel bronzen lijsten, 19e eeuw.
Tinnen dobbelier met lepeltje.
Twee dolken in koperen schede, Indo-Persisch, 18e/19e eeuw.
Twee rechthoekige bronzen inktpotjes, Frankrijk omstreeks 1840.
Bronzen sculptuur van golfspeler, bronzen bekertje en bronzen 17e eeuwse lepel. Toegevoegd houten
Bronzen sculptuur van golfspeler, bronzen bekertje en bronzen 17e eeuwse lepel. Toegevoegd houten buste, Java.
Houten gekuipte emmer, beddepan, pijpenhouder en ingelegd mahoniehouten dienblad.
Twee gietijzeren tuinvazen. H: 30 cm.
Divers koper w.o. drie ketels, tulbandvormen en theestoof.
Gietijzeren ketel, wafelijzer en drie booromslagen.
Dienblad met marquetterie, met divers serviesgoed.
Vork met gestoken houten heft, gedateerd 1884.
Divers koper w.o. beddepan, snotneus, schuimspaan, poffertjespan en zeef.
Fotoalbum met foto's van een modeshow in de stadsschouwburg te Middelburg in de jaren '60.
Divers w.o. leren sigarenkoker, pijp en een antieke brillenkoker.
Chocoladeketel. HxB: 45 x 25 cm.
Koperen tabaksdoos, 1832. Toegevoegd drie knopen
Grote messing kroonluchter. H: 160 cm.
Lepeldoos van schildpad met parelmoer. HxBxD: 4 x 15 x 7.5 cm.
Miniatuurkabinet met boeken. HxBxD: 17.5 x 9.5 x 5.5 cm.
Divers verzilverd w.o. fotolijstjes en schaaltjes.
Diverse objecten w.o. Porceleyne Fles.
Divers w.o. hanglamp , bijzettafel, spiegel en kapstok.
Divers koper en tin w.o. twee grote ketels.
Divers koper w.o. twee blakerlampen, 12 stuks in totaal.
Divers w.o. bedriegertjes en Delfts blauwe suikerstrooier.
Twee theekistjes met parelmoer.
Twee doosjes, belegd met parelmoer, restauratie objecten. Toegevoegd doos met stukjes parelmoer.
Divers koper en tin w.o. klepkan, kraantjeskan en moffenkruik.
Twee mahoniehouten kisten. Toegevoegd stoof.
Verzameling wandelstokken en rottings w.o. met ivoren greep en zilveren grepen.
Schildpad lepeldoosje op bolpootjes, Holland, 19e eeuw.
Gabbeh tapijt. LxB: 355 x 254 cm.
Diverse klederdracht en vier kanten mutsjes.
Mutsjes van de klederdracht, 48 stuks.
Mes met gesneden houten heft met leeuw, 1889. Toegevoegd eikenhouten karnton.
Naïn tapijt. LxB: 326 x 215 cm.
'Wapen van Zeeland', glas in lood. HxB: 25 x 25 cm.
856 Los(e)/Seite