847 Los(e)/Seite
Beeld van terracotta en gips uit de Kleiwegkerk, officieel Onze Lieve Vrouwe Hemelvaart, dit was een
Schilderij op doek 'Jezus', gesigneerd Jero. HxB: 70 x 60 cm.
Gietijzeren paraplubak, jongen met slang. H: 82 cm.
Hindeloopen slee. HxBxD: 83 x 42 x 90 cm.
Engels inbouwkacheltje. HxBxD: 60 x 51 x 22 cm.
Haardplaat, Amsterdamse School. HxB: 105 x 74 cm.
Ijzeren antieke tuinstoel, uitklapbaar.
Sterling miniatuur wierookkar, Japan. Gewicht: 27.1 g.
Miniatuur honden, voornamelijk zilver, in totaal 12 stuks. Gewicht: 122.2 g.
Twee kinderschuivers. Gewicht: 42.4 g.
Zilveren miniatuur kraantjeskan. Gewicht: 31.4 g.
Pepermuntdoosje, Willem de Pleijt, Schoonhoven, 19e eeuw en een lodereindoosje, Wed. J.H. van der
Pepermuntdoosje, Willem de Pleijt, Schoonhoven, 19e eeuw en een lodereindoosje, Wed. J.H. van der Meulen, 20e eeuw. Gewicht: 56.5 g.
Vier odeurflacons met zilveren montuur, één stop manco. Toegevoegd drie stoppen.
Zilveren bonbonmandje en een kluwenmandje. Gewicht: 120 g.
Twee zilveren miniatuur riksja's. Gewicht: 48.1 g.
Zilveren theelepels model parelrand, Holland Schoonhoven, Anthonie & Jacobus Johannes Driesen
Zilveren theelepels model parelrand, Holland Schoonhoven, Anthonie & Jacobus Johannes Driesen 1887, 9 stuks. Gewicht: 88.3 g.
Zilveren pepermuntdoosje, Jacob van Wijk, 19e eeuw, pillendoosje en rozenkransdoosje. Gewicht: 58.
Zilveren pepermuntdoosje, Jacob van Wijk, 19e eeuw, pillendoosje en rozenkransdoosje. Gewicht: 58.8 g.
Twee sterling miniatuur wierookbootjes, Japan. Gewicht: 28.7 g.
Toiletgarnituur met zilveren montuur.
Zilveren messen Haags Lofje, Hollands gekeurd, 12 stuks. Totaalgewicht: 1440 g.
Odeurflacon met zilveren montuur.
Vijf zilveren miniaturen, 'Spelend kind'. Gewicht: 50 g.
Zilveren messenleggers met parelrand, Hollands gekeurd, 12 stuks. Gewicht: 230 g.
Mahonie lepeldoosje met parelmoer op bolpootjes, daarin zilveren lepeltjes, theezeefje en een 800
Mahonie lepeldoosje met parelmoer op bolpootjes, daarin zilveren lepeltjes, theezeefje en een 800 gekeurd bestek.
Odeurfles met gouden montuur in foudraal, zilveren pepermuntdoosje en kristallen potje met zilveren montuur.
Odeurflacon, glaskristal met zilveren montuur, stopje manco en odeurflacon wit- op transparant
Odeurflacon, glaskristal met zilveren montuur, stopje manco en odeurflacon wit- op transparant glas met decor van een jongetje met bloem.
Zilveren miniaturen: twee stoelen met tafel en een bank. Gewicht: 80.8 g.
Doos schelpvormig bwg. Gewicht: 56.7 g.
Vier zilveren miniaturen, 'Mens en dier'. Gewicht: 75 g.
Diverse zilveren lepeltjes en benen naaigerei.
Divers zilveren gebruiksgoed, waaronder fotolijstje en beugeltas. Gewicht: 324 g.
Zilveren bestek in rol, 16 lepels en 10 vorken, alle Hollands gekeurd. Gewicht: 1651 g.
Drie odeurflacons met zilveren dopje.
Twee sigarenkokers met gouden beslag.
Zilveren gebruiksgoed, waaronder mokkalepeltjes. Gewicht: 241 g.
Twee tassen met zilveren beugel en een zilveren tasbeugel.
Divers zilveren gebruiksgoed. Toegevoegd koperen beeldje.
Divers bestek w.o. messen met zilveren pistoolheft.
Vijf zilveren lepels, waaronder model 'dog nose', Hollands gekeurd, 18e eeuw Gewicht: 227 g.
Krijttekening van een edelman, Frankrijk 19e eeuw. HxB: 53 x 34 cm.
Ajour schaal "Nesmi" Nederlands eerste Spiegel-Metaal Industrie met eigendomskenmerk Monod de
Ajour schaal "Nesmi" Nederlands eerste Spiegel-Metaal Industrie met eigendomskenmerk Monod de Froideville, handwerk Maastricht Holland. B: 40 cm.
Twee silhouetten in lijst, Biedermeier stijl. HxB: 15 x 12 cm.
Bronzen tripliek, Rusland, 19e eeuw.
Zilveren bowllepel met gezwart houten steel, Hollands gekeurd. L: 27 cm.
Bijbeltje in lederen band met gouden slot.
Zilveren roomkom en twee zilveren roomlepeltjes, 19e eeuw, defect in lepel. Gewicht: 97 g.
Koperen tabaksdoos met oorlogvoorstelling. HxBxD: 3.5 x 15.5 x 4.5 cm.
Notenhouten 18e eeuwse Hollandse pijpenkast met gedeeltelijk getorste steel, ingelegd met koper.
Inktstel met zilveren montuur, Hollands gekeurd.
Vijf kristallen parfumflacons met zilveren dop, één kristallen parfumflacon met vergulde zilveren
Vijf kristallen parfumflacons met zilveren dop, één kristallen parfumflacon met vergulde zilveren dop en één met gouden dop, 19e en 20e eeuw.
Twee 18e eeuwse koperen tabaksdozen.
847 Los(e)/Seite