Ivory Coast
Baoule
second part of the 20th century
Carved wooden mblo fetish
Good condition
Dimensions: 28 × 12,5 × 9,5 cm
Côte d'Ivoire
Baoulé
Deuxième partie du XXe siècle
Fétiche sculpté mblo en bois
Bon état
Dimensions : 28×12,5×9,5 cm