- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (87)
- Jewellery (67)
- Fine Art & Antiques (54)
- Ceramics (47)
- Collectables (36)
- Clocks, Watches & Jewellery (31)
- Prints (19)
- Sculpture (16)
- Greek, Roman, Egyptian & Other Antiquities (11)
- Watercolours (11)
- Glassware (9)
- Wines & Spirits (5)
- Carpets & Rugs (4)
- Furniture (3)
- Books & Periodicals (2)
402 Los(e)/Seite
Een notenhouten sculptuur op sokkel, van een Piëtà. Zuidelijke Nederlanden, 17e/18e eeuw. H. sculptuur 42 cm.
Een bronzen mihrab met voorstelling van een poort en een Arabische tekst. Islamitisch, 19e eeuw. Gew. ca. 685 g. Afm. 22 x 17 cm.
Een ovaal ivoren miniatuurportet van Shah Jahan en Mumtaz Mahal. India, 19e eeuw. L. 7 cm. H. 5 cm.
Een handgekleurde landkaart van Zeeland door Jacob van Deventer (1505 - 1575). Uitgegeven door Ortelius. Afm. ca. 35 x 48 cm.
Grote kaart van Zeeland in 36 delen. Oudgekleurd Le Rouge A Paris 1748. In gemarmerde band.
Een eikenhouten vierdeurskast met gestoken panelen, met decor van bijbelse voorstellingen. Noord-Nederland, ca. 1650. Afm. 165 x 70 x 212 cm.
Een rozenhouten theestoof met twee lakpanelen met chinoiserie decor. Holland, Lodewijk XVI, ca. 1790. H. 50 cm.
Een koloniale VOC-scheepskist met koperen beslag en slotplaat. Holland/Batavia, 17e eeuw. Afm. 59 x 96 x 49 cm.
Een gobelin met voorstelling van 'bergère'. Gemerkt M.R.D. (Manufacture Royale d' Aubusson). Frankrijk, 18e eeuw. Afm. 177 x 142 cm.
Een gobelin met voorstelling van de zalving van een koning. Frankrijk, 17e eeuw. Afm. 232 x 238 cm.
Een gobelin fragment met voorstelling van een Romeinse veldheer en officier. Frankrijk, 17e eeuw. Afm. 220 x 110 cm.
Een polychroom beschilderde houten tafel met lade, met decor van pijprokende figuren. Hindeloopen, 19e eeuw. Afm. 84,5 x 40,5 x 47,5 cm.
Een Fries stoelschippertje met beschilderde wijzerplaat en wekkerwerk. 18e eeuw. H. ca. 36,5 cm.
Een houten tafelklok met schildpad belijmd uurwerk met acht bellen en bronzen monturen. Engeland, Westminster, 19e eeuw. H. 75 cm.
Een eikenhouten tafelklok met regelbaar Westminster slagwerk op vier en acht gongstaven. Engeland, ca. 1900. H. 63,5 cm.
402 Los(e)/Seite